środa, 3 lutego 2016

ciszahalo, jest tu kto?
wiem, że strasznie mnie tu mało, przed chwilą spojrzałam na ilość postów w ubiegłym roku, było ich aż o połowę mniej niż w roku poprzednim... ten zastój to trochę z powodu wewnętrznej blokady, bo nie lubię wrzucać zdjęć niedorobionych czy zrobionych na odczepne, z resztą ja nie umiem tak. Najbardziej jednak z powodu braku światła, cierpię strasznie przez to, ponury ciemny dzień i prawie jestem chora z tego powodu. Słońce na chwilę zaświeci, od razu lepiej. Dobrze, że dzień jest już zauważalnie dłuższy, to i chęci wracają. Mam w głowie kilka pomysłów, nawet zaczęłam je notować, aby zbyt szybko nie uleciały, bardzo chciałabym się nimi jak najszybciej z Wami podzielić, mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądacie?...

Ps. zaryzykuję na koniec pytania, czy jeszcze odpowiada Wam ten blog, chcecie oglądać nowe zdjęcia? Zauważyłam, że wiele blogów przeszło istotne zmiany graficzne, ja tradycyjnie z moją niechęcią do zmian nie planuję tego, jest mi wygodnie tak jak jest. 
A Wam?

18 komentarzy:

 1. Zaglądamy (cloud freedly się kłania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglądam, też niespecjalnie lubię zmiany ...i rozumiem problem światła. Tak więc nie zniechęcaj się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zaglądam i bardzo to lubię :) Dla mnie nie musisz nic zmieniać. Twoje zdjęcia mają moc same w sobie. Zmiana (np: formatu bloga) nie jest obowiązkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nic nie musisz zmieniać. tak jest bardzo dobrze. wracaj już lepiej!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam też nie bardzo jestem przekonana do tych zmian na blogu,u mnie tez wszystko po staremu,jakoś tak mi lepiej :)
  Czekam na nową porcję fotek :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. te dziwne zmiany powodują, że przestaję zaglądać. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie się podoba Twój blog,lubię tu zaglądać.
  Czekamy na wiosnę i słonce.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteśmy, zaglądamy, nie zostawiaj nas!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też zaglądam, uwielbiam Twoje zdjęcia
  Proszę o więcej i częściej :)
  Pozdrawiam - Ula

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja zaglądam a jakże:):)
  I nic nie zmieniaj proszę… Ostatnio mamy wysyp blogów o zmienionym profilu / grafice / szacie, w efekcie wszystkie zaczynają zlewać się w jedno - wyglądają tak samo, piszą o tym samym, pokazują to samo, reklamują to samo… Osobiście (ale to tylko moje zdanie;)) nie lubię takich komercyjnych zmian.
  Ściskam Natalio i czekam na zdjęcia i posty:):) I TWÓJ niepowtarzalny klimat:):)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pewnie, że jesteśmy, zaglądamy, czekamy... :) Niczego nie zmieniaj - ja lubię tak jak jest :) Nie mogę się doczekać tych pomysłów :)
  Prosimy pisać częściej!!
  :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Fakt zdjęcia robione nocą czy wieczorem to nie to samo... Niestety, ale powolutku dzień jest coraz dłuższy, więc będzie coraz lepiej wkrótce. Mnie się podoba u Ciebie tak jak jest i nie ma co zmieniać

  OdpowiedzUsuń
 13. pewnie, że jestem. Czekam cierpliwie, tęsknię za pięknymi zdjęciami i Twoim światem. Bloga nie zmieniaj, już lepiej zmieniaj te pokoje. Mnie te ciągłe zmiany wszędzie przerażają, bo normalnie nie nadążam. A dobrze mieć coś stałego, do czego się zawsze miło wraca.

  OdpowiedzUsuń
 14. Pisz,pisz, czekam na Twoje nowe posty i przede wszystkim na zdjęcia. Bądź taka jaka jesteś i jaką siebie lubisz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Wam za każde słowo! Obiecuję być tu częściej, tak jak kiedyś :)

   Usuń